top of page

קורס גלישה בצ׳ילי סרף

קורס גלישה טוב לגוף 🏄‍♂️

גלישת גלים היא כנראה מסוגי הספורט העתיקים בעולם מאז שבני אדם התחילו להיכנס אל מי הים לתנועה ולדייג הם חיפשו דרכים לנוע על הגלים. אם גם אתם רוצים להרגיש את הגלים, לחיות את הים או שאתם פשוט מתעניינים בגלישה אבל לא יודעים בדיוק מאיפה כדאי להתחיל, הגעתם למקום הנכון.

 

רבים מכירים את סגנון גלישת הגלים של ימינו אבל מעטים יודעים שסימנים ראשונים להתפתחות תרבות הגלישה נמצאו באיזור של הוואי כבר לפני מאות שנים. בהוואי גלישה הייתה אחת מהיכולות הבסיסיות שלמדו יושבי האיזור כבר מילדותם בדיוק כמו ריצה וצחצוח שיניים. סופרים שהגיעו לבקר בהוואי במאה השמונה-עשרה תיארו את בני המקום כ"אנשים שנישאים על הגלים". במרוצת השנים הפכה הגלישה לספורט פופולארי בערי חוף רבות באוסטרליה, אמריקה הצפונית והדרומית וגם כאן, בישראל, גלישת גלים היא אחת הפעילויות הנפוצות והנחשקות ביותר.

למי מתאימה גלישת גלים?

 

  • כל אדם בריא גופנית יכול להתחיל ללמוד גלישה. אם אתם סובלים ממגבלות גופניות או כאבים כרוניים תתייעצו עם מורים מקצועיים כדי להבין אם גלישת גלים מתאימה לכם

  • כל אחד מעל את גיל 7 ככל שמתחילים את לימודי הגלישה בגיל צעיר יותר, כך הגוף גמיש יותר. ילדים לומדים מהר כי הגוף שלהם מתרגל מהר והם לא מפחדים מכישלונות, לכן כל טכניקה חדשה נקלטת בזריזות. אבל אפשר להתחיל בכל גיל, חלק מהגולשים הטובים בעולם התחילו בגילאים מבוגרים והגיעו להישגים מרשימים. גלישה תישאר אתכם לכל החיים וככל שתתאמנו יותר התשוקה לגלישה רק תלך ותגדל.

linus-nylund-SfdwxMA5VIM-unsplash.jpg

אבל רגע לפני שאתם קופצים למים העמוקים רק אתם והגלשן שלכם, חשוב להבין את העקרונות של גלישת גלים. קורסי גלישה מספקים את היכולות הבסיסיות לגולשים מתחילים ומתקדמים כאחד.

איך נראה קורס גלישה בצ׳ילי?

תל אביב הפכה לאחת מערי העולם שמושכות אליהן גולשי גלים. בגלל הקרבה לחופים כמעט מכל מקום בעיר, תל אביב מאפשרת להפוך את הגלישה לחלק מהשגרה שלנו. גלישה הפכה בתל אביב עם השנים להיות דרך חיים של ממש וגיבשה סביבה קהילה חזקה של גולשות וגולשים.

 

הקורס מותאם לצרכים וליכולות שלכם, אם אתם לא מרגישים בטוחים להצטרף לקבוצה קורס גלישה פרטי הוא האופציה המיטבית עבורכם. שיעורים פרטיים עם מדריך צמוד שעובד איתכם על כל תנועה ונמצא אתכם בכל שלב של הדרך.

 

בין אם מעולם לא גלשתם, ניסיתם לגלוש בעבר אבל חששתם לחזור למים, או לא היה לכם מספיק זמן כדי לפתח הרגל. מומלץ לקחת מספר שיעורים כדי ללמוד ולחדד את הטכניקות הבסיסיות בגלישת גלים. תמצאו קורס גלישה בתל אביב שיתאים ללוח הזמנים שלכם וצאו לדרך.

 

כדאי להצליח לגלוש דרושה התמדה ולכן, סדרה של מספר שיעורים תשים אתכם בנקודת פתיחה טובה להרגל החדש שאתם מפתחים.

dendy-darma-XFMjz4X3hGs-unsplash.jpg

קורסי גלישה אצלנו בצ'ילי

המועדון שלנו הוא לא עוד בית ספר, הוא בית לקהילת הגלישה המקומית שמקבל אליו מידי יום עוד ועוד גולשים מתחילים. אנחנו נמצאים ברחוב הירקון 40 דקה מהחוף ותמצאו אצלנו מקום גם לשבת לקפה או לאכול אחרי השיעור. סיימתם שיעור בשעה 9:00 בבוקר, חצי שעה אחרי כבר תהיו בדרך למשרד אחרי ארוחה חמה.

קורס גלישת גלים הוא רק אחת מהפעילויות שאנחנו מציעים אצלנו תמצאו גם שיעורי סאפ זוגיים, שיעורי סאפ פרטיים, יוגה על סאפ.

 

להרפתקניים מבינכם, אנחנו מציעים לא רק קורס גלישה בתל אביב - יש לנו גם טיולי גלישה למקומות אקזוטיים בעולם (שתוכלו להצטרף אליהם כשהקורונה תיגמר על אמת).

 

אנחנו מציעים גם אירועי חברה עם פעילות חוויתית ומגבשת לצוותים וקהילות שתביא אווירה ייחודית לכל צוות - כי אין כמו קשרים שנוצרים בתוך המים.

 

אנחנו מציעים גם שירות מיוחד של צילום שתוכלו לשלב בשיעורים הפרטיים באירועי צוות ובשיעורי הסאפ שלנו.

 

אז בואו נתפוס את הגלשן ונצא למים!

בימים אלה, כדי למצוא קורס גלישה בתל אביב שיספק את התנאים שאתם מחפשים חשוב לשאול את עצמכם מספר שאלות חשובות:

  • אתם מעדיפים ללמוד בקבוצה או לבד?

  • יש לכם ציוד גלישה או שאתם צריכים שבית הספר יספק לכם גלשן וחליפה?

  • אתם צריכים קורס גלישה שמתאים לשעות העבודה שלכם?

 

ברגע שעניתם על זה, הגיע הזמן לבחור את הקורס המתאים. בין קורסי הגלישה שאנחנו מציעים בצ'ילי סרף יש קורס גלישה קבוצתי, קורס גלישת גלים פרטי. אם עברתם לעיר לאחרונה, קורס גלישה בתל אביב הוא דרך מצוינת להכיר חברים חדשים.

 

השיעורים שלנו יוצאים בין 7:00 ל- 9:00 בבוקר למשכימי הקום ובין 18:00 ל- 20:00 לאנשים שמעדיפים לצפות בשקיעה מהמים. הפעילות הקבוצתית מספקת סביבה תומכת וקהילה.

 

  • קורס גלישה פרטי - קורס גלישה אחד על אחד עם מדריך פרטי. אתם, המדריך והים עם תשומת לב מלאה לכל פרט ויכולת להתאים את הקצב וההסברים לדרך שהכי מתאימה לכם.

 

הקורסים הפרטיים מתאימים למבוגרים וילדים כאחד, לאנשים שלא בטוחים להצטרף לקבוצה או צריכים יחס אישי. במידה ויש לכם פחד מהמים קורס פרטי הוא בחירה מצוינת בו תקבלו את התמיכה שאתם צריכים.

 

  • קורס גלישה קבוצתי לילדים - כבר דיברנו על היתרונות של גלישה לשינה רציפה ויכולת ריכוז? ילד גולש הוא ילד רגוע יותר עם כוח רצון חזק ואהבה לטבע. זה מרגש לצפות בילדים גולשים כל פעם מחדש כי הגלישה מוציאה מילדים את המיטב. השיעורים שאנחנו מציעים הם בקבוצות קטנות ועם תשומת לב אישית לכל ילד וילדה.

יש לכם עוד שאלות? כתבו לנו...!

הירקון 40, תל אביב

THERE IS NOT ONE RIGHT WAY TO RIDE A WAVE

bottom of page